KONST / Litografier / Färglitografi 12213462
nr 1221 3462
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -91, numrerad 315/330, signerad. Motivet: 42x43, saknar glas
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:41:32
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén